Pasja wielu mężczyzn

Jun 26

Pasja wielu mężczyzn

Coraz więcej mężczyzn, szczególnie w średnim wieku, zaczyna się pasjonować kolekcjonowaniem przeróżnych gadżetów. Przede wszystkim są to sprzęty elektroniczne, takie jak najlepsze telefony komórkowe, tablety, czy kamery i akcesoria do samochodów, takie jak gps i słuchawki bluetooth. Panowie wydają setki złotych miesięcznie na tego typu gadżety. Nie wszystkie z nichy są jednak praktyczne. Zdarza się bowiem, że kolekcjonowane są gadżety sportowe, jak piłki, czy koszulki z autografami najlepszych reprezentantów Polski. Ten zwyczaj kolekcjonowania gadżetów nie do końca podoba się partnerkom. Zabierajhą one sporo miejsca i niestety nie są one tanie. Często panowie potrafią wydać więcej na swoje pasje, niż panie na odzież, biżuterię i kosmetyki. Niestety, odpowiednie witryny internetowe niezwykle zachęcają do zakupowania takich gadżetów oferując liczne zniżki i rabaty. Należy jednak zauważyć, że nie jest to niebezpieczna pasja, a jedynie hobby polegające na kupowaniu rzeczy, które sprawiają przyjemność.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .

Firmowe, ale bardziej osobiste

May 02

Firmowe, ale bardziej osobiste

Zegarki to wyjątkowe prezenty korporacyjne. Pozostają w umysłach odbiorców. Zegarki mogą być również łatwo oznakowane przez logo firmy – to sprawia, że są bardziej osobiste. Są bardzo użyteczne gwarantują dobrowolną wielokrotną ekspozycję marki. Możesz otrzymać biznesowe logo na takich gadżetach, co pomaga skojarzyć markę – to na pewno mają wyjątkowy prezent wielokrotnego użytku korporacyjnego. Więcej biznesowych pomysłów? Np. niestandardowe zegary. Odbiorcy tych prezentów firmowych mogą ich używać do dekoracji swojego biura lub domu. Twoje lojalni klienci mogą z dumą pokazać swoje przemyślane prezenty przez nadchodzące lata. No i są jeszcze torby promocyjne – do codziennego użytkowania jak i na imprezy specjalne. Torby reklamowe to jeden z najbardziej funkcjonalnych prezentów biznesowych dostępnych na rynku. Wielokrotne stosowanie przez klienta oznacza dużą publiczność dla logo firmy, co wyświetla słuszne wiadomości dla Ciebie. Torby sportowe, plecaki, torby golfowe – tego może być naprawdę sporo!

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .

Gadżety idealne dla najmłodszych

Mar 26

Gadżety idealne dla najmłodszych

Problem kupienia prezentu młodemu człowiekowi powtarza się co kilka miesięcy i każda kolejna okazja jak imieniny, urodziny, koniec szkoły, gwiazdka czy mikołajki, to wymagająca chwila na kupienie udanego prezentu. Na szczęście dzisiaj o wiele łatwiej o dostęp zarówno do tanich zabawek jak i drogich gadżetów dla wymagających. Nabyć można praktycznie wszystko – ograniczeniem jest jedynie kwota danego prezentu. Najmłodsi oczekują, że ich prezenty będą na topie, będzie na nie akurat panowała moda. A moda w świecie gadżetów i zabawek zmienia się w ostatnim czasie nie do poznania. Wystarczy spojrzeć na najchętniej wybierane nowoczesne prezenty na rynku w ostatnich latach: najpierw były to aparaty fotograficzne i odtwarzacze mp3. W momencie jednak, gdy na rynku pojawiły się rewelacyjne smart fony oferujące zarówno funkcje aparatu, odtwarzacza a nawet nawigacji satelitarnej i komputera, to one szybko stały się najgorętszym prezentem wielu sezonów. Dzisiaj i ich era przemija – najpierw to tablety dla najmłodszych i młodzieży stanowiły kwintesencję udanego prezentu. W tym sezonie tablety nie są już najbardziej pożądanym prezentem – zostały zdetronizowane przez latające bezzałogowe drony.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .

Więcej przyjemności niż to, co drogie

Feb 12

Więcej przyjemności niż to, co drogie

Spersonalizowane prezenty są to najlepsze prezenty, które pomogą Ci wyrazić uczucia wobec danej osoby lub przydadzą się na wyjątkową okazję. Spersonalizowany kubek kawy, kartka z życzeniami lub nawet prosta ramka daje dużo więcej przyjemności niż to, co drogie. Nic nie pomaga w lepszym zapamiętaniu specjalnego dnia swojego życia tak jak spersonalizowany prezent. Przywraca wszystkie emocje, które były dołączone do uroczystości i ceremonii. Poza tym, na pewno są spersonalizowane prezenty dodatkowo imponujące w porównaniu do zwykłych prezentów zakupionych w sklepie. Indywidualne prezenty w większości przypadków dają reakcję zaskoczenia od strony uradowanej osoby. Prezenty w rzeczywistości są lubiane przez wszystkich, a na dodatek, jeśli jest to spersonalizowany prezent – można je pokochać jeszcze bardziej. Czy kiedykolwiek dostałeś taki prezent? Jeśli tak było, to na pewno dokładnie pamiętasz czym ten prezent jest, kiedy go dostałeś i z czym się wiąże – to właśnie magia takich prezentów – gadżetów.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .

Najważniejsze elektroniczne gadżety sezonu

Dec 26

Najważniejsze elektroniczne gadżety sezonu

Co sezon pojawiają się na rynku zupełnie nowe propozycje dla klientów szukających ciekawych prezentów i co sezon firmy dostarczające zabawek czy elektroniki na rynki prześcigają się w innowacyjności. To właśnie stałe proponowanie ludziom jeszcze nowszych, mniejszych i bardziej eleganckich gadżetów stało się motorem napędowym całej współczesnej branży technologicznej. Szczególne miejsce na listach najbardziej pożądanych prezentów od dawna zajmuje elektronika – boom najpierw na aparaty cyfrowej, później laptopy, a ostatecznie tablety i smartfony, przyniósł producentom tych urządzeń ogromny zysk. Dlatego dzisiaj rywalizacja o klienta trwa na całego – zwłaszcza w segmencie elektroniki użytkowej, do której zalicza się smartfony oraz tablety. To właśnie one były najczęściej i najchętniej wybieranymi prezentami w ostatnich dwóch latach. Wszystkie rynkowe trendy wskazują także na to, że sytuacja ta nie zmieni się jakoś drastycznie i w najbliższej przyszłości wciąż będą to najbardziej pożądane prezenty.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .

W okresie świątecznym

Oct 08

W okresie świątecznym

Przedświąteczne zakupy są oficjalnie w toku! Czy zacząłeś już zakupy? Być może są już zrobione? Jeśli tak, to “Wow, jestem pod wrażeniem!” Większość z nas prawdopodobnie jeszcze nie zaczęła.. A może już zaczęła ale tylko trochę? A może wcale nie? Październik jest to czas dobry na to, aby rozpocząć podnoszenie świadomości na swojej stronie internetowej, na temat produktów i zachęt cenowych np. można pozwolić sobie na bezpłatną wysyłkę przy większych ilościach. W okresie świątecznym, produkty promocyjne mogą służyć do różnych celów, z których dwa będą miały przewagę. Październik to idealny czas, aby dostać się przed oblicze swoich potencjalnych klientów, aby pokazać im różne propozycje prezentów i ostatecznie wybrać firmę jako najlepszego dostawcy prezentów. Staranne planowanie może również pomóc utrzymać koszty w ryzach. Dobra jakość i niski koszt promocyjny – to jest coś, co trzeba tutaj brać pod uwagę. Wtedy te produkty promocyjne naprawdę mogą być skuteczne, można je dostosować do różnych potrzeb.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .